17.8 C
Nedjelja, 27 listopada, 2024
NaslovnicaSportJug je u finalu Kupa Hrvatske

Jug je u finalu Kupa Hrvatske

Jug je danas u polufinalnoj utakmici Kupa Hrvatske rezultatom 12: 9 pobijedio zagrebačku Mladost. Sutra će igrati u finalu s pobjednikom druge polufinalne utkamice, koja počinje u 19 sati, a igraju Jadran i Solaris.

Jug je, nakon dvije izjednačene četvrtine 5:5 i 2:2, u trećoj četvrtini pobjegao Mladosti 3:0. U četvrtoj četvrtini obje su momčadi dale po dva gola. Loren Fatović dao je šest od 12 golova.

Polufinale 1: Jug Adriatic osiguranje – Mladost 12:9

Suci: Nenad Periš i Robert Tiozzo.

Opunomoćenik: Mlađan Prvan

Zanimljivo, isti se ovaj polufinalni par iz ove sezone, sastao i prošle sezone. Također u polufinalu, također u Zagrebu. Datum je tek bio nešto kasniji, 18. prosinca. Završilo je 14:7 za jugaše. Dubrovčani su naglašeni favoriti i sada.