10.8 C
Dubrovnik
Subota, 12 travnja, 2025
NaslovnicaVijestiU županiji jedan novi slučaj zaraze, oporavilo se 58 osoba

U županiji jedan novi slučaj zaraze, oporavilo se 58 osoba

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata zabilježen je jedan novi slučaj zaraze koronavirusom.

Radi se o osobi iz Stona.

Oporavilo se 58 osoba: 34 iz Dubrovnika, osam iz Metkovića, četiri iz Konavala i Župe dubrovačke, tri iz Smokvice, dvije iz Vele Luke te jedna iz Orebića, Stona i s Lastova.

U posljednja 24 sata obrađeno je 58 uzoraka, a od početka pandemije analizirano je ukupno 235 460 uzoraka.

U OB Dubrovnik hospitalizirano je 13 osoba pozitivnih na koronavirus, tri pacijenta su na intenzivnoj skrbi, a njih dva se nalaze na respiratoru. 

U samoizolaciji je 289 osoba, a u posljednja 24 sata nije zabilježeno kršenje mjere samoizolacije. Od početka pandemije utvrđeno je ukupno 1014 slučajeva kršenja te mjere.

Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih mjera propisanih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

NJORGANJE