18.8 C
Ponedjeljak, 16 rujna, 2024
NaslovnicaSportLukša Pavić plivač koji je na državnom prvenstvu za kadete osvojio četiri...

Lukša Pavić plivač koji je na državnom prvenstvu za kadete osvojio četiri zlatne medalje na primanju kod načelnika Nardellija

Općinski načelnik Silvio Nardelli primio je danas u vijećnici Lukšu Pavića, plivača koji je na državnom prvenstvu za kadete osvojio četiri zlatne medalje.

Na prvenstvu koje se održalo 13. i 14. srpnja u Zagrebu sudjelovalo je 320 natjecatelja iz 40 hrvatskih klubova.

U srdačnoj atmosferi, načelnik je izrazio svoje zadovoljstvo i ponos zbog sportskih rezultata koji promoviraju općinu na regionalnoj i nacionalnoj razini i čestitao Lukši na izvanrednim postignućima na osvojenim naslovima prvaka u četiri kategorije:

-1.mjesto 50 slobodno

-1.mjesto 100 slobodno

-1.mjesto 400 slobodno

-1.mjesto 200 mješovito,

Istaknuo je kako Općina namjerava i dalje podržavati mlade sportaše te mu poželio još mnogo sreće i uspjeha u budućim natjecanjima.

Pavić se zahvalio na prijemu i podršci, ističući kako je podrška uvijek dodatni motiv za postizanje rezultata.

Ovaj događaj još jednom je potvrdio važnost zajedništva i podrške u postizanju sportskih i drugih uspjeha koji služe na ponos cijeloj općini.