14.8 C
Dubrovnik
Utorak, 1 travnja, 2025
NaslovnicaVijestiVodovod osigurao opskrbu pitkom vodom iz cisterne i za stanovnike Orašca

Vodovod osigurao opskrbu pitkom vodom iz cisterne i za stanovnike Orašca

Povišena mutnoća izazvana obilnim padalinama i dalje je prisutna na izvorištu Palata te u dijelu mreže pa se voda na području Vrbice, Štikovice te Malog i Velikog Zatona i dalje ne preporučuje za piće, kao ni na području Orašca. Vodu je prije uporabe potrebno pustiti da se istaloži pa tekućinu iznad taloga prokuhati.

Mutnoća vode u ostalim dijelovima sustava Palate (Brsečine, Trsteno, Gornja sela, Majkovi i Elafiti) je unutar dozvoljenih vrijednosti i voda u tim naseljima može se koristiti za piće.
U suradnji s nadležnom vatrogasnom postrojbom Vodovod je osigurao opskrbu pitkom vodom cisternom i za stanovnike Orašca, kojima će cisterna biti dostupna u prostorijama DVD Orašac od 14.00 sati.
Kontrola i dezinfekcija se odvijaju redovito, a o svim promjenama Vodovod će pravodobno obavijestiti potrošače.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Danas objavljeno

Dubrovnktv.net

Najnoviji komentari

NJORGANJE