SPORT
23.07.2019 u 10:34

Rezultati četvrtfinala Dubrovnik kupa - finale u četvrtak

Odigrani su četvrtfinalni susreti malonogometnog turnira Dubrovnik kup 2019. Snage su odmjerili ekipe Trgovina Kuneja - Totalni promašaj, Atalanta Bergamo - Konoba Meastra Ston. 


komentara  0

Rezultati četvrtfinala Dubrovnik kup 2019

Trgovina Kuneji – Totalni promašaj 3:4 (0:1)

Trgovina Kuneji: Toni Drašković, Bruno Šijaković, Luka Papac, Lukša Monković, Marin Zvono, Neno Petrušić, Nikša Žitković

Totalni promašaj: Milan Mikulić, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Jure Lovrić, Ante Aerlić, Davorin Krešić, Jure Tolić, Bernard Perutina, Jerko Konjevod

Strijelci: 0:1 Davorin Krešić; 1:1 Bruno Šijaković; 2:1 Bruno Šijaković; 2:2 Pero Muhoberac; 3:2 Lukša Monković; 3:3 Davorin Krešić; 3:4 Davorin Krešić

Crveni karton: Luka Papac (Trgovina Kuneji)

Fast food Riva Slano – Brkati slonovi 3:1 (0:1)

Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Tomo Storelli, Petar Lončar, Mateo Kljunak, Milenko Raič, Mato Miličević, Ante Vukasović

Brkati slonovi: Antun Bačić, Vlado Đurović, Antonio Pjević, Tomislav Kopanica, Oliver Milošević, Darijo Marinović, Mihael Đuraš, Matej Gaće, Rade Ljubišić, Andro Drašković

Strijelci: 0:1 Rade Ljubišić; 1:1 Petar Lončar; 2:1 Ivan Lazibat; 3:1 Josip Milić

Crveni karton: Antonio Pjević (Brkati slonovi)

Atalanta Bergamo – Konoba Maestral Ston 0:2 (0:1)

Atalanta Bergamo: Ivan Gavrilica, Filip Kurbelašvili, Frano Vlahušić, Ivan Memunić, Ivo Kriste, Marko Kuraja, Hrvoje Bogdanović, Ivan Pranjić, Ivan Ljubišić, Antonio Noković

Konoba Maestral Ston: Sandro Salacan, Borna Tikvica, Mateo Vodopić, Maro Đuraš, Ante Ivanišević, Domagoj Torbarina, Vlatko Bobanović

Strijelci: 0:1 Sandro Salacan; 0:2 Maro Đuraš

Žuti karton: Hrvoje Bogdanović (Atalanta Bergamo)

Caffe bar Puls – Westfalen 4:0 (1:0)

Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Zoran Primić, Stjepan Rezo, Marko Dadić, Marijan Dadić, Srđan Rilović, Romano Levanat, Hrvoje Šimunović

Westfalen: Ivo Đović, Mateo Katičić, Dorian Mehić, Tomi Duždević, Leo Bogdanović, Krešimir Ćorak, Dado Butigan, Luka Franić, Arijan Džanković, Damjan Šulić

Strijelci: 1:0 Zoran Primić; 2:0 Mato Šimunović; 3:0 Mato Šimunović; 4:0 Stjepan Rezo

Žuti karton: Hrvoje Šimunović (Caffe bar Puls), Dorian Mehić, Tomi Duždević (Westfalen)

Raspored polufinala Dubrovnik kup 2019

23.07.2019. Utorak – 1/2 finala

21:00 Fast food Riva Slano - Totalni promašaj

22:00 Caffe bar Puls - Konoba Maestral Ston

24.07.2019. Srijeda – slobodan dan

25.07.2019. Četvrtak – završna večer


dubrovniknet team





KOMENTARI / Komentiraj
   
Članak još nema komentara. Napišite svoje mišljenje!




Filtriraj:                     
Sortiraj:         
INFOCENTAR  DUBROVNIKTV  DUCLUBBING   DUGASTRO  DUPROMO  DUBROVNIKTODAY






Iz teme
divlja_liga_polufinale_200819_naslovna
SPORT
0      20|08|19 u 20:12
FOTO: Polufinale Divlje lige
kup_elafita00
SPORT
0      20|08|19 u 09:50
VATERPOLO KUP ELAFITA u poluzavršnici snage će odmjeriti Luka i Kalamota te Lopud i Suđurađ
divlja_liga_cetvrtfinale_180819_naslovna
SPORT
0      18|08|19 u 20:06
FOTO: Četvrtfinale Divlje lige
divlja_liga_glavni_turnir_060819_naslovna
SPORT
0      06|08|19 u 23:07
FOTO: Počeo glavni turnir Divlje lige
andjela_violic
SPORT
0      05|08|19 u 17:59
Anđela Violić zlatna, Petrunjela Pavić brončana

DubrovnikTV.net








Mali oglasi

PREDAJTE OGLAS   SVI OGLASI





Komentari


Kolumne







 

dubrovniktv.net


infocentar


durote


facebook  twitter  YouTube  YouTube
  
       

/ Registracija