SPORT
30.10.2018 u 10:17

Uspješan nastup konavoskih stolnotenisača na 9. županijskom prvenstvu

U nedjelju, 28.listopada u dvorani OŠ Gruda na Grudi u Konavlima, u organizaciji STK Konavljanin i Stolnoteniskog saveza Dubrovačko-neretvanske županije, a povodom dana Općine Konavle održano je deveto po redu prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije u stolnom tenisu.


komentara  0

Prvenstvu se odazvalo 90 igračica i igrača iz 5 registriranih klubova. Osim organizatora turnira STK Konavljanin iz Čilipa sudjelovali su igračice i igrači STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik, STK Dubrovnik – Dubrovnik, STK  Lučica – Vela Luka, STK Ploče – Ploče. Natjecanje se igralo u 16 natjecateljskih kategorija počevši s kategorijom početnika do veterana 60+.

Natjecanju su prisustvovali i čelnici općine Konavle, načelnik Božo Lasić koji je ujedno i otvorio natjecanje te zamjenik Ivo Radonić i predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović.

Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:

POČETNICI:

1.mjesto, Petar Dimnić – STK Konavljanin

2.mjesto, Petar Radonić  –  STK Konavljanin

3.mjesto, Tina Ivić – STK Lučica

mjesto, Antonio Đuka – STK Konavljanin

NAJMLAĐE KADETKINJE:

1.mjesto, Lara Matas – STK Lučica

2.mjesto, Ivana Vidojević – STK Libertas Marinkolor

3.mjesto,Leona Žuvela – STK Lučica

3.mjesto, Laura Mozara – STK Libertas Marinkolor

 

NAJMLAĐI KADETI:

1.mjesto, Ivan Radonić – STK Konavljanin

2.mjesto, Borna Ramljak – STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Antonio Bećir – STK Konavljanin

3.mjesto, Baldo Dobrašin – STK Konavljanin

MLAĐE KADETKINJE:

1.mjesto, Franka Dragojević –   STK Lučica

2.mjesto, Mia Mirošević – STK Lučica

3.mjesto, Lina Žuvela   – STK Lučica

3.mjesto, Hana Ivić – STK Lučica

MLAĐI KADETI:

1.mjesto, Mario Mozara – STK Libertas Marinkolor

2.mjesto, Marko Muhoberac –   STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Mario Đuka – STK Konavljanin

3.mjesto, Ivan Bule – STK Libertas Marinkolor

KADETKINJE:

1.mjesto, Linda Žuvela – STK Lučica

 

KADETI:

1.mjesto, Teo Kasač –   STK Libertas Marinkolor

2.mjesto, Bruno Soldo  – STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Antonio Pavlić – STK Konavljanin

3.mjesto, Vinko Ivčević – STK Libertas Marinkolor

 

JUNIORKE:

1.mjesto, Lidija Vranješ – STK Libertras Marinkolor

2.mjesto, Sandra Đurišić – STK Konavljanin

3.mjesto, Petra Raos   – STK Konavljanin

3.mjesto, Linda Žuvela – STK Lučica

 

JUNIORI:

1.mjesto, Teofil Topić  – STK Libertas Marinkolor

2.mjesto, Antoni Maslać – STK Konavljanin

3.mjesto, Duje Prižmić – STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Ivan Ivkošić – STK Konavljanin

SENIORKE:

1.mjesto, Barbara Vlahović – STK Libertas Marinkolor

2.mjesto, Veronika Ivkošić – STK Konavljanin

SENIORI:

1.mjesto, Ivo Miličić   -STK Konavljanin

2.mjesto, Nikola Žuvela – STK Lučica

3.mjesto, Mario Obrovac – STK Dubrovnik

3.mjesto, Antonio Franulović   – STK Lučica

VETERANI 40+:

1.mjesto, Vlaho Car – STK Konavljanin

2.mjesto, Orlando Glamuzina    – STK Ploče

3.mjesto, Damir Parmać – STK Dubrovnik

3.mjesto, Boris Dragojević – STK Lučica

VETERANI 50+:

1.mjesto, Milo Stražičić – STK Konavljanin

2.mjesto, Joško Martinović – STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Damir Gleđ   – STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Ivan Ravlić – STK Ploče

VETERANI 60+:

1.mjesto, Mirko Dragojević – STK Lučica

2.mjesto, Marinko Matulović- STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Zoran Šutić – STK Ploče

3.mjesto, Josip Martinović – STK Libertas Marinkolor

PAROVI:

1.mjesto, Robert Kralj – Vlaho Car

2.mjesto, Damir Parmać – Mario Obrovac

3.mjesto, Barbara Vlahović – Joško Martinović

3.mjesto, Damir Gleđ – Boris Cikoja


dubrovniknet team





KOMENTARI / Komentiraj
   
Članak još nema komentara. Napišite svoje mišljenje!




Filtriraj:                     
Sortiraj:         
INFOCENTAR  DUBROVNIKTV  DUCLUBBING   DUGASTRO  DUPROMO  DUBROVNIKTODAY






Iz teme

DubrovnikTV.net








Mali oglasi

PREDAJTE OGLAS   SVI OGLASI





Komentari


Kolumne







 

dubrovniktv.net


infocentar


durote


facebook  twitter  YouTube  YouTube
  
       

/ Registracija