SPORT
12.02.2018 u 09:18

Kup sv. Vlaha:Konavljani osvojili srebro u ukupnom poretku

Na Međunarodnom turniru Kup Sv. Vlaha koji se održao u subotu, 10. veljače u Dubrovniku sudjelovalo je 300 judaša iz 20 klubova iz Hrvatske, BiH i Crne Gore.

komentara  0

Judo klub Konavle Cavtat i Prevlaka Gruda nastupio je s 28 judaša i judašica a ukupno su osvojili izvrsnih 25 medalja i to 6 zlata, 8 srebra i 11 bronci.

Judo klub Konavle Cavtat uz to osvojio je i pehar za drugo mjesto u ukupnom poretku.
Zlata su osvojili: Petra Đurković, Dalia Schmuch, Mihaela Drobac, Dorotea Drobac, Mauro Butigan i Lucija Šuljak.

Srebra su osvojili: Nika Katušić, Dalia Schmuch, Ana Schmuch dva Antonija Musladin, Pero Šuljak, Antonija Đurković i Petra Đurković.

Broncu su osvojili: Nikola Radonić, Antonija Đurković, Jelena Schmuch, Mihaela Drobac, Stijepo Drobac, Ivan Pavlin, Nika Antončić dvije, Fran Obradović, Đivo Savinović i Maroje Lazarević.

Još su nastupili Antun Obrvan, Alesandro Bratoš, Luka Banović, Ivano Kutlić, Maro Tikvica, Luka Ramadan, Marino Grbešić, Martin Šuljak, i Dario Drašković.
Judo kluba Župa dubrovačka.

Župske judoke iz JK Župa dubrovačka odlično su počele sezonu i osvojile ukupno 11 medalja, od toga 4 zlata, 2 srebra i 5 bronci.

Prvo mjesto i zlatne medalje: Paula Palameta, Marko Vukorep, Karmen Lipanović i Ema Ljumović.

Drugo mjesto i srebrene medalje: Ana Karla Krmek i Marino Oberan

Treće mjesto i brončane medalje: Tomo Kristović, Andrea Kalacanović, Antonio Kisić, Karlo Spaček Čumo i Mate Lonac