SPORT
15.07.2017 u 09:10

Tko će igrati u polufinalu malonogometnog turnira Dubrovnik kup?

Sedmo izdanje turnira na male bare Dubrovnik kup polako se približava završnici. Na igralištu OŠ Ivana Gundulića u petak su, uz podršku brojne publike, polufinale izborile ekipe Caffe bar Puls, Acunja, Celtic bar Belfast i Autoprijevoz iskop Bešo. Donosimo rezultate, raspored utakmica do kraja turnira te listu strijelaca:

 

 


komentara  0

Teća united - Caffe bar Puls 0:1 (0:0)

Teća United: Ivo Šuperak, Matej Perović, Ante Oreč, Dominik Gustin, Petar Šeparović, Josip Tomičić, Martin Oreč, Domagoj Grgurević

Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Stjepan Rezo, Hrvoje Šimunović , Marijan Dadić, Srđan Rilović, Romano Levanat , Marko Dadić, Goran Čupić

Strijelci: 0:1 Goran Čupić

Žuti karton: Josip Tomičić (Teća United), Hrvoje Šimunović, Romano Levanat (Caffe bar Puls)

Autoprijevoz iskop Bešo - Šulemu na zarubu 2:1 (0:0)

Autoprijevoz iskop Bešo: Emir Bešo, Kristijan Redžepaj, Đani Redžepaj, Robert Redžepaj, Marin Rajić, Christian Ćukteraš, Petar Anković, Tin Vidak, Domagoj Salapić, Elvis Agović

Šulemu na zarubu:Damir Begušić, Marko Bilobrk, Ivan Romić, Danijel Romić, Dubravko Muhoberac

Strijelci: 1:0 Tin Vidak; 2:0 Tin Vidak; 2:1 Dubravko Muhoberac

Žuti karton: Robert Redžepaj (Autoprijevoz iskop Bešo)

Acunja - Konoba Maestral Ston 2:2 (1:1) - penali 7:6

Acunja: Maroje Brbora, Matko Katičić, Mario Curić, Saša Zvizdić, Maro Hađija, Kruno Lujak

Konoba Maestral Ston: Ante Ivanišević, Borna Tikvica , Maro Đuraš, Mateo Vodopić, Vlatko Bobanović, Sandro Salacan

Strijelci: 1:0 Maroje Brbora; 1:1 Vlatko Bobanović; 1:2 Maro Đuraš; 2:2 Maroje Brbora

Žuti karton: Mario Curić (3.) (Acunja) - nema pravo nastupa sljedeću utakmicu

Atalanta Bergamo - Celtic bar Belfast 1:1 (0:0) - penali 1:3

Atalanta Bergamo: Hrvoje Mamuzić, Ivan Kalauz, Ivan Gavrilica, Filip Kurbelašvili, Frano Vlahušić, Ivo Kriste, Hrvoje Bogdanović

Celtic bar Belfast: Željan Bagović, Ivan Rezo, Mario Đamonja, Nikola Crnčević, Nermin Elezović, Ivica Konjuh, Dario Rončević

Strijelci: 0:1 Dario Rončević ; 1:1 Ivan Gavrilica

 

Polufinalni susreti odigrati će se u nedjelju, 16. srpnja prema sljedećem rasporedu:

20:30 Caffe bar Puls - Acunja
21:30 Celtic bar Belfast - Autoprijevoz iskop Bešo

Finale (ponedjeljak, 17. srpnja):

20:00 utakmica za 3. mjesto
21:00 revijalna utakmica
21:30 finale

LISTA STRIJELACA NAKON ČETVRTFINALA

7 golova - Tin Vidak (Autoprijevoz iskop Bešo)

6 golova - Matej Vidak (Caffe bar Antika)

5 golova - Maro Đuraš (Konoba Maestral Ston)

4 gola - Maro Kalauz (Pizza shop), Miho Miljanović (Caffe bar As), Robert Redžepaj (Autoprijevoz iskop Bešo), Ivan Rezo (Celtic bar Belfast), Mato Šimunović (Caffe bar Puls)

3 gola - Maroje Brbora (Acunja), John Daničić (Centrala interijeri), Haron Džanković (Jet ski rent Dubrovnik MDS), Ante Kovačić (Caffe bar Mirakul), Davorin Krešić (Caffe bar As), Dubravko Muhoberac (Šulemu na zarubu), Marko Papac (Caffe bar Antika), Ivan Radić (Lolek i Bolek)

2 gola - Anes Avdić (Kono), Darko Beslema (Crvena funjestra), Baldo Cicijelj (Caffe bar Antika), Dominik Glavinić (Fast food Riva Slano), Niko Grbešić (Caffe bar As), Vlaho Grbešić (Centrala interijeri), Ivan Milić (Fast food Riva Slano), Stjepan Rezo (Caffe bar Puls), Ivan Romić (Šulemu na zarubu), Dario Rončević (Celtic bar Belfast), Borna Tikvica (Konoba Maestral Ston), Josip Tomičić (Teća United), Joško Vuličević (Caffe bar Mirakul), Pero Vuličević (Caffe bar Mirakul), Saša Zvizdić (Acunja)

1 gol - Antun Bačić (Brkati slonovi), Mato Bajurin (Mane Hastra), Stjepko Begušić (Caffe bar Antika), Vlatko Bobanović (Konoba Maestral Ston), Hrvoje Bogdanović (Atalanta Bergamo), Tomislav Čagalj (Rekreativci), Goran Čupić (Caffe bar Puls), Denis Dilberović (Dustra), Niko Drobac (Caffe bar As), Kaim Džanković (Jet ski rent Dubrovnik MDS), Mario Đamonja (Celtic bar Belfast), Mateo Đuraš (Lolek i Bolek), Goran Filipović (Strava team), Ivan Gavrilica (Atalanta Bergamo), Dominik Gustin (Teća United), Toni Kokanović (Caffe bar Mirakul), Marin Kovačić (Atalanta Bergamo), Dado Kristić (Caffe bar Mirakul), Marko Kuraja (Dustra), Filip Kurbelašvili (Atalanta Bergamo), Ivan Lazibat (Fast food Riva Slano), Kruno Lujak (Acunja), Rade Ljubišić (Brkati slonovi), Hrvoje Mamuzić (Atalanta Bergamo), Luka Matić (Šipčine), Josip Milić (Fast food Riva Slano), Matej Nađ (Pizza shop), Josip Nebergoj (Jet ski rent Dubrovnik MDS), Ante Oreč (Teća United), Martin Oreč (Teća United), Luka Papac (Trgovina Kuneji), Matej Perović (Teća United), Srđan Rilović (Caffe bar Puls), Danijel Romić (Šulemu na zarubu), Kiko Smoljko (Mr. Fresh), Bruno Šijaković (Trgovina Kuneji), Hrvoje Šimunović (Caffe bar Puls), Dino Škaljić (Copacabana), Damjan Šulić (Dustra), Nikola Vidović (Vidonje), Frano Vlahušić (Atalanta Bergamo)

 


dubrovniknet team





KOMENTARI / Komentiraj
   
Članak još nema komentara. Napišite svoje mišljenje!




Filtriraj:                     
Sortiraj:         
INFOCENTAR  DUBROVNIKTV  DUCLUBBING   DUGASTRO  DUPROMO  DUBROVNIKTODAY






Iz teme
Hrvatska vaterpolo reprezentacija
SPORT
0      21|07|17 u 16:39
Barakude osigurale direktan ulazak u četvrtfinale Svjetskog prvenstva
Bojan Bogdanović 200717 0
SPORT
0      21|07|17 u 02:31
FOTO: Bojan Bogdanović prošetao Stradunom
barakude
SPORT
0      19|07|17 u 16:21
Barakude se "iščupale" u trećoj četvrtini i nadigrale Ruse
divlja liga 180717 0
SPORT
0      18|07|17 u 19:50
FOTO: Počela Divlja liga!
finale dubrovnik kup 1
SPORT
0      18|07|17 u 00:42
FOTO: Caffe bar Puls pobjednik Dubrovnik kupa 2017.

DubrovnikTV.net








Mali oglasi

PREDAJTE OGLAS   SVI OGLASI





Komentari


Kolumne







 

dubrovniktv.net


infocentar


durote


facebook  twitter  YouTube  YouTube
  
       

/ Registracija