SPORT
13.07.2017 u 17:25

Poznati sudionici četvrtine finala Dubrovnik kupa

Malonogometni turnir Dubrovnik kup 2017. stigao je do četvrtfinala koje će se na igralištu osnovne škole u Gružu odigrati u petak. U nastavku donosimo rezultate drugog dana osmine finala: 


komentara  0

Fast food Riva Slano - Teća united 4:5 (0:3)

Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Dominik Glavinić, Mateo Kljunak, Vlaho Radić, Tomislav Storelli, Ivan Milić, Viktor Lekaj, Petar Lončar

Teća United:Ivo Šuperak, Matej Perović, Ante Oreč , Dominik Gustin, Petar Šeparović, Petar Šanje, Josip Tomičić, Martin Oreč, Domagoj Grgurević

Stijelci: 0:1 Martin Oreč; 0:2 Matej Perović; 0:3 Josip Tomičić; 1:3 Dominik Glavinić; 1:4 Josip Tomičić; 2:4 Dominik Glavinić; 3:4 Ivan Milić; 4:4 Ivan Milić; 4:5 (autogol)

Žuti karton: Josip Milić (Fast food Riva Slano)

Crveni karton: Mateo Kljunak (Fast food Riva Slano), Petar Šanje (Teća united) - nema pravo nastupa sljedeću utakmicu

Autoprijevoz iskop Bešo - Jet ski rent Dubrovnik MDS 2:1 (0:1)

Autoprijevoz iskop Bešo: Emir Bešo, Kristijan Redžepaj, Đani Redžepaj, Robert Redžepaj, Marin Rajić, Christian Ćukteraš, Petar Anković, Tin Vidak, Domagoj Salapić, Elvis Agović

Jet ski rent Dubrovnik MDS: Antonio Konsuo, KaimDžanković , Haron Džanković, Josip Nebergoj, Ivan Vuknić, Petar Žutac, Lovro Miletić, Miho Haklička

Strijelci: 0:1 Haron Džanković; 1:1 Tin Vidak; 2:1 Robert Redžepaj
Žuti karton: Tin Vidak (Autoprijevoz iskop Bešo)

Caffe bar Antika - Acunja 3:3 (2:1) - penali 3:4

Caffe bar Antika: Domagoj Torbarina , Bruno Pralas, Baldo Cicijelj, Marko Papac, Domagoj Ljubišić, Marko Šećer, Mateo Kristić, Stjepko Begušić , Vinko Čikato, Matej Vidak

Acunja:Maroje Brbora, Matko Katičić, Mario Curić, Ivan Cetinić, Antonio Svetac, Saša Zvizdić, Maro Hađija, Petar Rakigija, Kruno Lujak, Vinko Pešice

Strijelci: 1:0 Stjepko Begušić ; 1:1 Maroje Brbora; 2:1 Marko Papac; 3:1 Matej Vidak; 3:2 Saša Zvizdić; 3:3 Saša Zvizdić

Žuti karton: Matej Vidak (Caffe bar Antika), Mario Curić (2.) (Acunja)

Centrala interijeri - Atalanta Bergamo 0:0 (0:0) - penali 1:2

Centrala interijeri: Hasan Kacić, Joško Atijas, John Daničić, Mirko Obradović, Ante Daničić , Vlaho Grbešić, Denis Hasanović, Jasmin Hasanović, Pero Vodopivec

Atalanta Bergamo: Marin Kovačić, Mario Dišipulo, Hrvoje Mamuzić, Ivan Kalauz, Ivan Gavrilica , Filip Kurbelašvili, Frano Vlahušić , Ivo Kriste, Hrvoje Bogdanović

Žuti karton: Filip Kurbelašvili (Atalanta Bergamo)

[RASPORED ČETVRTFINALA I POLUFINALA]

13.07. Četvrtak - slobodan dan

14.07. Petak - 1/4 finala

19:00 Teća united - Caffe bar Puls
20:00 Autoprijevoz iskop Bešo - Šulemu na zarubu
21:00 Acunja - Konoba Maestral Ston
22:00 Atalanta Bergamo - Celtic bar Belfast

15.07. Subota - slobodan dan

16.07. Nedjelja - polufinala

21:00 pobjednik Teća united / Caffe bar Puls - pobjednik Acunja / Konoba Maestral Ston
22:00 pobjednik Atalanta Bergamo / Celtic bar Belfast - pobjednik Autoprijevoz Bešo / Šulemu na zarubu

17.07. Ponedjeljak - finalna večer
 


dubrovniknet team





KOMENTARI / Komentiraj
   
Članak još nema komentara. Napišite svoje mišljenje!




Filtriraj:                     
Sortiraj:         
INFOCENTAR  DUBROVNIKTV  DUCLUBBING   DUGASTRO  DUPROMO  DUBROVNIKTODAY






Iz teme

DubrovnikTV.net








Mali oglasi

PREDAJTE OGLAS   SVI OGLASI





Komentari


Kolumne







 

dubrovniktv.net


infocentar


durote


facebook  twitter  YouTube  YouTube
  
       

/ Registracija