SPORT
19.06.2017 u 13:52

Rezultati 4. dana Dubrovnik kupa

U nastavku donosimo rezultate 4. dana turnira na male barice Dubrovnik kup 2017. 


komentara  0

REZULTATI 

Po litre pive - DuDuDu 3:1 (0:1)
Po litre pive: Mateo Delić, Miljenko Meštrović, Danijel Nikolić, Domagoj Prkut
DuDuDu: Nikola Đurasović, Ante Bagarić, Antun Kljunak, Denis Avdić, Romano Radović, Vinko Petrović
Strijelci: 0:1 Ante Bagarić; 1:1 Domagoj Prkut; 2:1 Danijel Nikolić; 3:1 Danijel Nikolić

Teča United - Rekreativci 0:0 (0:0) - penali 0:2
Teča United: Ivo Šuperak, Matej Perović, Ante Oreč, Dominik Gustin, Petar Šeparović, Petar Šanje
Rekreativci: Tomislav Čagalj, Andro Zarač, Maroje Bandur, Niko Ničetić, Dominik Musladin, Danijel Sentić, Faris Sarić, Zvone Kutija

Revijalna utakmica (djeca)

HNK Gošk Dubrovnik 1919 - HNK Vukovar 1991 2:0 (1:0)
Strijelci: 1:0 Dominik Tolja; 2:0 Zlatan Kacić

Fast food Riva Slano - Stanica Gruž 1:2 (1:1)
Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Dominik Glavinić, Mateo Kljunak, Vlaho Radić, Tomislav Storelli
Stanica Gruž: Adriano Tomaš, Stjepo Roko, Antonio Prižmić, Davor Prkačin, Toni Bilić, Ivan Đerek, Zvonimir Čikato, Tomislav Šoletić
Strijelci: 1:0 Josip Milić; 1:1 Antonio Prižmić; 1:2 Toni Bilić

Restoran Dalmacija - Caffe bar Puls 0:2 (0:0)
Restoran Dalmacija: Kristijan Kučina, Petar Barišić, Antonio Barišić, Ante Vidović, Ivo Čuljak, Jurica Prkačin
Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Stjepan Rezo, Hrvoje Šimunović, Marijan Dadić, Srđan Rilović, Romano Levanat, Marko Dadić
Strijelci: 0:1 Marijan Dadić; 0:2 Mato Šimunović

Brkati slonovi - Dominium travel 3:1 (0:0)
Brkati slonovi: Antun Bačić, Oliver Milošević, Antonio Pijević, Dario Marinović, Daniel Bokić, Vlado Đurović, Matej Gaće,Rade Ljubišić, Josip Ćavar
Dominium travel: Zoran Glavinić, Bojan Butigan, Mateo Krmek, Antonio Stjepović, Mario Papac
Strijelci: 1:0 Rade Ljubišić; 2:0 Josip Ćavar; 3:0 Rade Ljubišić; 3:1 Antonio Stjepović. Žuti karton: Bojan Butigan (Dominium travel). Crveni karton: Zoran Glavinić (Dominium travel) - nema pravo nastupa sljedeću utakmicu

Zbog turnira u Hladnici, jer neke ekipe tamo igraju pod drugim imenom došlo je do malih promjena u rasporedu 2. kola:

19.06.2017. ponedjeljak – 2. kolo
20:00 Kolorina - Kono
20:40 Stomatološka ordinacija Korda - Crvena funjestra
21:20 Šulemu na zarubu - Dubrovnik Racing
22:00 Caffe bar Antika - Šipčine

20.06.2017. utorak – 2. kolo
19:20 Milenium - Brkati slonovi
20:00 Stipu ga nime - Copacabana
20:40 Stanica Gruž - Caffe bar Mirakul
21:20 Centrala interijeri - Totalni promašaj
22:00 Celtic bar Belfast - Grga

21.06.2017. srijeda – 2. kolo
19:20 Pipl mast trast as - Mane Hastra
20:00 Acunja - Mr. Fresh
20:40 Dustra - Pizza shop
21:20 Trgovina Kuneji - La Luna
22:00 No name - Svi na svemu

22.06.2017. četvrtak – 2. kolo
19:20 Restoran Dalmacija - Vidonje
20:00 Rekreativci - Autoprijevoz iskop Bešo
20:40 Dominium travel - Grga
21:20 Poliklinika Marin Med - Westfalen
22:00 Caffe bar Puls - Po litre pive


dubrovniknet team





KOMENTARI / Komentiraj
   
Članak još nema komentara. Napišite svoje mišljenje!




Filtriraj:                     
Sortiraj:         
INFOCENTAR  DUBROVNIKTV  DUCLUBBING   DUGASTRO  DUPROMO  DUBROVNIKTODAY






Iz teme
dubrovnik kup3
SPORT
0      28|06|17 u 09:27
Rezultati 13. dana Dubrovnik kupa
lovrjenac vjezbanje 07
SPORT
0      27|06|17 u 09:42
FOTO: Lovrjenac postao vježbalište na jedan dan
SPORT
0      27|06|17 u 08:46
Polaganje učeničkih pojaseva Judo kluba Dubrovnik 1966!
dud bowl 2017
SPORT
0      26|06|17 u 21:24
FOTO: Nove generacije velikih tenisača u Gospinom polju
Hajduk i Nkna Libertas ugovor o suradnji 0
SPORT
0      26|06|17 u 18:57
Hajduk i NKNA Libertas potpisali ugovor o sportsko-poslovnoj suradnji

DubrovnikTV.net








Mali oglasi

PREDAJTE OGLAS   SVI OGLASI





Komentari


Kolumne







 

dubrovniktv.net


infocentar


durote


facebook  twitter  YouTube  YouTube
  
       

/ Registracija