SPORT
20.03.2017 u 11:41

Mia Čerjan i Barbara Janičić po prvi put igrale u Hrvatskom kupu za seniore

U nedjelju 19. ožujka 2017. u Čakovcu je održano I. kolo Hrvatskog kupa za seniore. Na natjecanju je sudjelovalo 40-tak natjecatelja iz 8 klubova iz Zagreba, Čakovca, Osijeka, Velike Gorice i Dubrovnika. Za Badmintonski klub Aedium su nastupile dvije igračice, Mia Čerjan i Barbara Janičić pod vodstvom trenera Vlaha Čerjana.

komentara  0

Kod seniorki je u pojedinačnoj konkurenciji Barbara zauzela 11. mjesto, dok je Mia na kraju bila 13.
U parskoj konkurenciji Mia je zajedno za suigračicom Lucijom Buchberger iz Velike Gorice osvojila 5. mjesto, dok je Barbara u paru sa Irom Misir isto iz Velike Gorice zauzela 6. mjesto.

Treba napomenuti da je Mia još uvijek juniorka, a Barbara mlađa juniorka, tako da su im ovi nastupi dobro poslužili za stjecanje iskustva za natjecanja koja slijede.

Inače, svi pobjednici na turniru su iz Zagreba. Kod seniorki u pojedinačnoj konkurenciji je to Katarina Galenić, te u parskoj konkurenciji Dora Drvodelić i Dora Dragčević.
A kod seniora dvostruku pobjedu je ostvario Filip Špoljarec, u pojedinačnoj konkurenciji, te u paru zajedno sa suigračem Zvonimirom Hoelblingom.

dubrovniknet team FOTO: BK Aedium